Часник сушений — чудова альтернатива свіжому часнику. Використовуйте для смаження та запікання м'яса, приготування супів, холоднів, домашніх ковбасок, додавайте в салати. Особливо рекомендуємо часник сушений до плову, смажених курчат і соусів. Перед приготуванням натріть м'ясо сушеним часником — це додасть страві приємний аромат і вишуканий присмак.
Опис часнику
Гранульований часник дуже зручний під час приготування різних страв, його можна використовувати як сіль.
Засинати в страву на смак і їжа матиме такий самий запах і смак як-будо, б ви додали свіжий часник.
Часник є найстарішою відомою лікарською рослиною і спецією в існування. тоні визнали цілющі властивості цієї чарівної рослини понад 3000 років тому.
- Сер Луї Пастер, вчений, який відкрив пеніцилін, ефективно використовувати антибактеріальні якості часнику у 1858 році.
- У Першій Світовій війні хірурги використовували властивості часникового соку, як антисептик для лікування рани, нанесені кордоном.
Хімічний склад часнику
Часник містить корисні мінерали, як-от фосфор, кальцій і залізо, а також мікроелементи, як-от йод, сірка та хлор, які також є в гвоздики.
Часник є джерелом життєво важливого хімічного сполуки — аліцин, який входить до складу багатьох лікарських препаратів. Аліцин містить сірку, яка дає часнику гострий і специфічний запах.
Корисні властивості часнику
- Діабет. Діабет може завдати шкоди ниркам, гальмувати функції нервової системи, викликати розлади із серцем, і навіть призвести до поганого зору. Олія, що отримується з часнику, може захистити пацієнтів із діабетом із цих побічних ефектів.
- Високий рівень холестерину. Часник, багатий на сполуки аліцину, який ефективно запобігає окисненню холестерину LDL. Усі ті, хто має високий рівень холестерину, мають вмикати часник у щоденний раціон.
- Гіпертонія. Часник — трав'яний інгредієнт для лікування гіпертонії. За високого рівня тиску, аліцин у часнику розслаблює кровоносні судини. Часник також бореться проти тромбозів, завдяки зниженню агрегації тромбоцитів.
- Догляд за очима. Часник багатий на поживні речовини, як-от селен, кверцетин і вітамін С, всі вони допомагають лікувати очні інфекції та набряки.
- Вушні болі. Часник широко використовується для лікування болю вуха, оскільки він має кілька властивостей: противірусну, протигрибкову й антибіотичну. Олію часнику можна приготувати в домашніх умовах, стискаючи сік часнику та додавши його в оливкову олію. Суміш треба зберігати за кімнатної температури впродовж декількох днів.
- Кишкові проблеми. Часник допомагає під час лікування дизентерії, діареї та коліту. Його роль у розсіюванні черв'яків є феноменальною, оскільки він знищує шкідливі бактерії, наявні в кишківнику.
- Простуда. Сирий часник застосовується для лікування застуди та кашлю. На самому початку зими лікарі рекомендують їсти принаймні два зубчики подрібненого часнику, який і допомагатиме уникнути застуди та кашлю.
- Травлення. Щоденно доданий часник до раціону допомагає в усуненні будь-яких проблем із травленням. Часник допомагає нормальному функціонуванню кишківника і навіть набряк або подразнення шлунка може бути виправлений за допомогою часнику.
- Акне. Половина людей у світі страждають від легкої до важкої форми акне. Часник може бути використаний разом з іншими інгредієнтами, як-от мед, вершки та куркума, для лікування шрамів від вугрової висипки та запобігти початковому розвитку акне. Часник діє як очисний засіб і антибіотик для заспокоєння висипки.
- Сексуальні проблеми. Часник має певні властивості афродизіаку. Використовується для підвищення лібідо як у чоловіків, так і в жінок. Люди, які зловживають сексуальною діяльністю, мають вживати часник у раціоні або в додатковій формі, щоб захистити себе від нервової втоми.
- Ціна: 33 ₴